Reference

"Dceru jsem chodila fotit do jiného ateliéru co čtvrt roku. Jsem ráda, že jsem našla Ádu, neboť mi vyhovuje jak individuálním přístupem, množstvím nápadů a rekvizit v ateliéru, ale zejména cenou, rychlostí a kvalitou zpracování fotografií. Jsem velmi spokojena a doporučila jsem ji i dalším kamarádkám s dětmi." 
Sandra M.   

"Paní Adéla je velmi spolehlivá, ochotná a trpělivá. Focení se věnuje naplno, je nápaditá a při focení se můžeme uvolnit, protože nás netlačí čas, jak tomu běžně bývá v ateliérech. S radostí se na ni opět obrátím, až budu chtít udělat další fotky."
Andrea P.


"Focení s Áďou můžu jen doporučit. Navodí pokaždé při focení příjemnou atmosféru a člověk s ní rychle zapomene, že by se měl stydět. Je nápaditá a pokaždé dokáže přijít s něčím novým. Focení s ní všem vřele doporučuji, protože je spolehlivá a na fotkách začne pracovat hned, jak to jde a za chvíli máte fotky zpracovány. Nejenom že je to skvělá fotografka, ale je to i příjemná osoba a focení s ní je tak uvolněné a zábavné."
Michaela N.

"Spolupráce s Adélou byla velmi příjemná. Působila na mě přátelsky, vstřícně a optimisticky. Na její práci oceňuji především schopnost vytvořit uvolněnou atmosféru, takže konečný výsledek na fotkách působí přirozeně a efektně zároveň. Fotili jsme se s naším ročním synem v říjnu a fotky naprosto splnily mé očekávání – věrohodně vystihly naši náladu a také atmosféru barevné podzimní přírody."
Marie B.
   
"Focení u Adélky můžu vřele doporučit - nejen, že má skvělé nápady na focení, v příjemném a útulném prostředí, ale i výsledek stojí za to! Fotky jsou rychle a krásné. Splnily moje očekávání a určitě jsem v ateliéru nebyla naposledy :-)! Rozhodně můžu jen doporučit."
Tereza F.
"Focení s Áďou je profesionální, uvolněné a příjemné. Áďa je nejen perfektní fotografka, ale i skvělý člověk, který se dokáže vcítit do toho, co chcete a očekáváte. Vyjde vám maximálně vstříc, má originální nápady a je vidět, že ji focení baví, naplňuje, a že fotí srdcem. Áďu jako fotografku všem vřele doporučuji, je velmi milá, plná energie a nápadů a navíc má úžasný smysl pro detail. Její fotografie jsou originální, nápadité a hlavně přirozené."
Marta L.

"Při focení se většinou stydím a nevím jak si stoupnout, jakou polohu udělat nebo jak moc se usmát. Focení s Áďou mě moc bavilo právě proto, že umí člověku poradit a naladit ho tak, aby i pro něj focení bylo příjemné a zábavné. Její talent a dobré nápady, udělají fotku zajímavou a něčím vyjímečnou. Fotky se mi moc líbily a jsem ráda, že vystihly podzimní atmosféru tak, jak jsem chtěla. Pokud chcete být na fotkách sami sebou i něčím vyjímeční, určitě si zvolte Áďu."
Katka S."Focení s Adélkou je velmi příjemné a profesionální. Mohu vřele jen doporučit. Byla jsem z foteček velmi mile překvapená a nadšená. Moc děkuji."
Katka B.


 
"Má styl a vkus, je kreativní a hlavně má  skvělý odhad, co se pro dané téma focení hodí. Já osobně jsem vždy maximálně spokojena a vím, že až budu chtít opět vyfotit, budu určitě kontaktovat Áďu."
Irena T.


 
"Bezkonkurenční ceny, příjemné vystupování, ochota, rychlost a perfektní výsledek. My se určitě budeme vracet a rádi!"
Erika L."Potřebovala jsem původně jednu-dvě fotky, na kterých bych vypadala obstojně. Nakonec z toho bylo focení na celý den, kdy jsem byla s naprostou samozřejmostí a profesionálními radami unešena v úsměvech a pózách a na fotkách jsem se pak nepoznala, prostě kočka. Adélka je báječná a trpělivá a s foťákem umí skutečná kouzla. Když fotky,tak určitě od ní."
Irena F.


"Moc děkujeme za krásné fotky! Obdivujeme Áďu, která dokázala zabavit naši malou dračici natolik, že fotky vypadají jako klidné a pohodové pózování. Opravdu jsme si to užili a budeme se vracet. Těšíme se na další milou spolupráci. Děkujeme za trpělivost, příjemné přijetí a rychlost zpracování."                     
Škývarovi